Filenin Sultanları’nda Zehra Güneş’ten duygulandıran paylaşım!

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2024 FIVB Voleybol Milletler Ligi’ndeki 12’nci maçında Brezilya’ya 3-0 mağlup oldu. Üst üste 6. kez Milletler Ligi’nde finallere adını yazdıran son VNL şampiyonu Filenin Sultanları’nın çeyrek finaldeki rakibi Polonya oldu. Turnuvayı kapatan Zehra Güneş’ten paylaşım geldi.

FİNALLER TAYLAND’DA
2024 FIVB Voleybol Milletler Ligi Finalleri, 20-23 Haziran tarihlerinde Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenecek. Milletler Ligindeki diğer çeyrek final eşleşmeleri şöyle;

Brezilya-Tayland
Çin-Japonya
İtalya- ABD

ZEHRA GÜNEŞ’TEN PAYLAŞIM
Antrenmanda dizinden sakatlanan Zehra Güneş VNL tunruvasına veda etti. Zehra, Paris’te düzenlenecek olimpiyatlar oynayabileceğini ve Milletler Ligi’ni noktaladığını duyurmuştu. Zehra Güneş’in sakatlık sürecinin Temmuz ayına kadar sona ermesi bekleniyor.

ONLARA ÖZLEDİĞİNİ NASIL SÖYLERSİN?
Öte yandan milli orta oyuncu Filenin Sultanları ile ilgili duygulandıran şu paylaşımu yaptı: “Bana onları özlediğini söylemeden onları özlediğini nasıl söylersin”

HANDE BALADIN SAKATLANDI MI?
Brezilya maçının ilk setinde iyi bir performans ortaya koyan Hande Baladın’ın kenara gelirken yerine Derya Cebecioğlu ikinci sete başladı. Mücadele sonrasında başantrenör Daniele Santarelli konuyla ilgili 4Bir4Bir’e konuştu.

İtalyan hoca, milli smaçörün sakatlığı olduğunu dile getirerek; “Hande Baladın’ın karnında bir sıkıntısı oldu. Bir şey hissetti, ben de risk almak istemedim.” dedi.

‘‘Şanssız durumdayız, gerçek bu. Çünkü bir ilk altıya karar verdim ve sorun yaşadık. Şimdi birlikte çalışıp, kendimizi zorlayıp, takıma yardımcı olmalıyız. Hande bize denge katıyor. Hande takım için çok değerli bir oyuncu, tıpkı Zehra, tıpkı İlkin gibi.’’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir